понеділок, 22 березня 2021 р.

 Як стати щасливими – поради на щодень.    

     20 березня 2012р. з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя.  Основна мета – нагадати всім, що варто радіти життю і бути вдячним за всі подарунки долі, навіть якщо іноді вона підкидає не надто приємні сюрпризи.

  Його визначили не випадково – на 20 березня також припадає день весняного рівнодення, коли ніч практично зрівняється зі світлою частиною доби. Автори ідеї хотіли показати: на щастя абсолютно всі мають рівні права, як і на те, аби щодня зустрічати сонце.   

          Як ви думаєте, чого вам не вистачає для повного щастя?

Швидше за все, ви перерахуйте якісь матеріальні речі, типу власного будинку біля моря, але виявляється, таке уявлення про щастя далеко від істини.

    Недавнє дослідження учених Каліфорнійського університету показало, що люди, які роблять добрі справи 5 разів на тиждень протягом шести тижнів, поступово починають відчувати себе все щасливіше.

Інше дослідження виявило, що люди з різних країн і різних культур відчувають себе дуже задоволеними, коли щось дарують або віддають у благодійних цілях.

      Щоб відчувати себе щасливим, потрібно:

1) проводити час зі щасливими людьми – науково доведено, що щастя заразливе;

2) виділяти час на добрі справи;

3) застосовувати «техніку подяки» (записуйте як мінімум 3 подяки за те, що трапилося протягом дня);

4) коли відбувається щось погане, кожен сам обирає, як до цього ставитися: як до краху всього життя, як до прикрої дрібниці, про яку через рік не згадаєш або як до уроку, засвоївши який, можна підстрахуватися від куди більших неприємностей;

5) прислухатися до себе: коли відчуваєш щастя, потрібно постаратися прислухатися до себе, своїм думкам, своєму тілу. (запам'ятайте цей стан і потім в медитаціях намагайтеся відтворити його).

Цікавинки про щастя:

  • Подейкують, що аромат квітів робить нас щасливішими. Зокрема люди, які працюють з квітами, в середньому втричі щасливіші.
  • Щастя залежить від кольорів, які нас оточують. Зокрема, тьмяні й сірі кольори безпосередньо впливають на наш настрій і світосприйняття. Вчені вважають, що «найщасливіший» колір – жовтий.
  • Щастя заразне. Спілкуючись з позитивними людьми, ми теж стаємо щасливішими.

       Щиро бажаю всім і кожному бути щасливим! А бути щасливим легко! Варто лише навчитися радіти новому дню і цінувати те, що ви маєте! ♥️

Немає коментарів:

Опублікувати коментар