STOP булінг

                        Викресли булінг 

   Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки уряду Німеччини проводить інформаційну кампанію метою якої є пояснення дітям та дорослим що таке булінг, його основні причини та наслідки, а також можливі дії з метою відвернення/зупинення булінгу та створення безпечного середовища, в якому школярі можуть жити, вчитися, грати та розвиватися.
Основа кампанії — заклик до дітей: викресли булінг і обери гідне та цікаве заняття, яке допоможе реалізувати свій потенціал і здобути повагу друзів.
Батьків, кампанія повідомляє про небезпеку і серйозність проблеми, на чиєму боці не знаходилася б їхня дитина. Про необхідність говорити зі своєю дитиною, стати для неї другом, якому можна відкритися і звернутися за допомогою.

  • Проект Міністерства юстиції України «Я маю право»  

        Міністерство юстиції України здійснює правопросвітницьку роботу, об’єднану у проект «Я МАЮ ПРАВО!». У ньому – кілька напрямів, усі вони важливі, адже навчають, як захистити свої права

    Більше інформації на сайті http://pravo.minjust.gov.ua/


  • Тільки НЕ МОВЧИ

      
  • Як боротися з булінгом: поради для дітей.  Якщо ти зіткнувся з булінгом, не закривайся у собі – з цим не впоратися самотужки. Дізнайся, що робити і де шукати допомогу. Інформаційне відео  https://www.youtube.com/watch?v=espwzDTLVkE  


 

 Будь-яка дитина може стати жертвою булінгу. Більшість жертв приховує це від батьків. Такі діти самотні у своїй біді і потребують допомоги. Дізнайтесь, як визначати ознаки булінгу і що робити, якщо ваша дитина стала жертвою.


 


ПОРАДИ ПЕДАГОГАМ
  •  Що школа може зробити в протидії булінгу 

Немає коментарів:

Дописати коментар